Home
 Regels
 Uitslagen
 Stand Poules
 Forum
 Ranglijst BHZ
 Ranglijst
 Statistieken
 Subleagues
 Inloggen



De BHZNet.nl Voetbalpoule is gerealiseerd door Sybit - Software op Maat


Speel ook mee met de Tourmanager 2021


EK 2020 Voetbalpoule voorspelling
Eigenaar: <afgeschermd>

Groepswedstrijden

Terug naar overzicht

Nr Groep Datum Wedstrijd Voorspelling Uitslag Punten
        Uitslag Toto    
1 A 11/06 - 21:00 Turkije  -  ItaliŽ 0 - 2  2  0 - 3 (2) 3
2 A 12/06 - 15:00 Wales  -  Zwitserland 0 - 1  2  1 - 1 (3) 0
3 B 12/06 - 18:00 Denemarken  -  Finland 2 - 0  1  0 - 1 (2) 0
4 B 12/06 - 21:00 BelgiŽ  -  Rusland 2 - 1  1  3 - 0 (1) 3
7 D 13/06 - 15:00 Engeland  -  KroatiŽ 1 - 1  3  1 - 0 (1) 0
6 C 13/06 - 18:00 Oostenrijk  -  Noord-MacedoniŽ 1 - 0  1  3 - 1 (1) 3
5 C 13/06 - 21:00 NEDERLAND  -  OekraÔne 1 - 1  3  3 - 2 (1) 0
8 D 14/06 - 15:00 Schotland  -  TsjechiŽ 0 - 1  2  0 - 2 (2) 3
10 E 14/06 - 18:00 Polen  -  Slowakije 2 - 0  1  1 - 2 (2) 0
9 E 14/06 - 21:00 Spanje  -  Zweden 2 - 0  1  0 - 0 (3) 0
11 F 15/06 - 18:00 Hongarije  -  Portugal 0 - 2  2  0 - 3 (2) 3
12 F 15/06 - 21:00 Frankrijk  -  Duitsland 1 - 1  3  1 - 0 (1) 0
15 B 16/06 - 15:00 Finland  -  Rusland 0 - 1  2  0 - 1 (2) 9
13 A 16/06 - 18:00 Turkije  -  Wales 0 - 0  3  0 - 2 (2) 0
14 A 16/06 - 21:00 ItaliŽ  -  Zwitserland 1 - 0  1  3 - 0 (1) 3
18 C 17/06 - 15:00 OekraÔne  -  Noord-MacedoniŽ 2 - 0  1  2 - 1 (1) 3
16 B 17/06 - 18:00 Denemarken  -  BelgiŽ 1 - 2  2  1 - 2 (2) 9
17 C 17/06 - 21:00 NEDERLAND  -  Oostenrijk 1 - 0  1  2 - 0 (1) 3
21 E 18/06 - 15:00 Zweden  -  Slowakije 1 - 0  1  1 - 0 (1) 9
19 D 18/06 - 18:00 KroatiŽ  -  TsjechiŽ 1 - 0  1  1 - 1 (3) 0
20 D 18/06 - 21:00 Engeland  -  Schotland 1 - 0  1  0 - 0 (3) 0
23 F 19/06 - 15:00 Hongarije  -  Frankrijk 0 - 3  2  1 - 1 (3) 0
24 F 19/06 - 18:00 Portugal  -  Duitsland 1 - 3  2  2 - 4 (2) 3
22 E 19/06 - 21:00 Spanje  -  Polen 2 - 1  1  1 - 1 (3) 0
25 A 20/06 - 18:00 Zwitserland  -  Turkije 1 - 0  1  3 - 1 (1) 3
26 A 20/06 - 18:00 ItaliŽ  -  Wales 2 - 0  1  1 - 0 (1) 3
29 C 21/06 - 18:00 Noord-MacedoniŽ  -  NEDERLAND 0 - 2  2  0 - 3 (2) 3
30 C 21/06 - 18:00 OekraÔne  -  Oostenrijk 2 - 0  1  0 - 1 (2) 0
27 B 21/06 - 21:00 Rusland  -  Denemarken 1 - 0  1  1 - 4 (2) 0
28 B 21/06 - 21:00 Finland  -  BelgiŽ 0 - 2  2  0 - 2 (2) 9
31 D 22/06 - 21:00 KroatiŽ  -  Schotland 1 - 0  1  3 - 1 (1) 3
32 D 22/06 - 21:00 TsjechiŽ  -  Engeland 0 - 2  2  0 - 1 (2) 3
33 E 23/06 - 18:00 Slowakije  -  Spanje 0 - 2  2  0 - 5 (2) 3
34 E 23/06 - 18:00 Zweden  -  Polen 1 - 1  3  3 - 2 (1) 0
35 F 23/06 - 21:00 Portugal  -  Frankrijk 0 - 1  2  2 - 2 (3) 0
36 F 23/06 - 21:00 Duitsland  -  Hongarije 2 - 0  1  2 - 2 (3) 0



©2021 BHZNet.nl - Nieuws uit Biddinghuizen