BHZNet.nl
 
 Home
  Inschrijven
 Regels
 Speelschema
 Stand Poules
 Forum
 Ranglijst BHZ
 Ranglijst
 Subleagues
 Inloggen
  Vertel anderen



Speel ook mee met de Tour de France Manager


De BHZNet.nl Voetbalpoule is gerealiseerd door Sybit - Software op Maat


Speelschema EK 2024 Voetbalpoule

Nr Groep /
Soort
Datum Wedstrijd Uitslag Toto
1 A 14/06 - 21:00 Duitsland  -  Schotland  -   - 
2 A 15/06 - 15:00 Hongarije  -  Zwitserland  -   - 
3 B 15/06 - 18:00 Spanje  -  KroatiŽ  -   - 
4 B 15/06 - 21:00 ItaliŽ  -  AlbaniŽ  -   - 
5 D 16/06 - 15:00 Polen  -  NEDERLAND  -   - 
6 C 16/06 - 18:00 SloveniŽ  -  Denemarken  -   - 
7 C 16/06 - 21:00 ServiŽ  -  Engeland  -   - 
8 E 17/06 - 15:00 RoemeniŽ  -  OekraÔne  -   - 
9 E 17/06 - 18:00 BelgiŽ  -  Slowakije  -   - 
10 D 17/06 - 21:00 Oostenrijk  -  Frankrijk  -   - 
11 F 18/06 - 18:00 Turkije  -  GeorgiŽ  -   - 
12 F 18/06 - 21:00 Portugal  -  TsjechiŽ  -   - 
13 B 19/06 - 15:00 KroatiŽ  -  AlbaniŽ  -   - 
14 A 19/06 - 18:00 Duitsland  -  Hongarije  -   - 
15 A 19/06 - 21:00 Schotland  -  Zwitserland  -   - 
16 C 20/06 - 15:00 SloveniŽ  -  ServiŽ  -   - 
17 C 20/06 - 18:00 Denemarken  -  Engeland  -   - 
18 B 20/06 - 21:00 Spanje  -  ItaliŽ  -   - 
19 E 21/06 - 15:00 Slowakije  -  OekraÔne  -   - 
20 D 21/06 - 18:00 Polen  -  Oostenrijk  -   - 
21 D 21/06 - 21:00 NEDERLAND  -  Frankrijk  -   - 
22 F 22/06 - 15:00 GeorgiŽ  -  TsjechiŽ  -   - 
23 F 22/06 - 18:00 Turkije  -  Portugal  -   - 
24 E 22/06 - 21:00 BelgiŽ  -  RoemeniŽ  -   - 
25 A 23/06 - 21:00 Zwitserland  -  Duitsland  -   - 
26 A 23/06 - 21:00 Schotland  -  Hongarije  -   - 
27 B 24/06 - 21:00 KroatiŽ  -  ItaliŽ  -   - 
28 B 24/06 - 21:00 AlbaniŽ  -  Spanje  -   - 
29 D 25/06 - 18:00 NEDERLAND  -  Oostenrijk  -   - 
30 D 25/06 - 18:00 Frankrijk  -  Polen  -   - 
31 C 25/06 - 21:00 Engeland  -  SloveniŽ  -   - 
32 C 25/06 - 21:00 Denemarken  -  ServiŽ  -   - 
33 E 26/06 - 18:00 Slowakije  -  RoemeniŽ  -   - 
34 E 26/06 - 18:00 OekraÔne  -  BelgiŽ  -   - 
35 F 26/06 - 21:00 TsjechiŽ  -  Turkije  -   - 
36 F 26/06 - 21:00 GeorgiŽ  -  Portugal  -   - 
Finaleronde
38 1/8 finale 29/06 - 18:00 Nummer 2 groep A - Nummer 2 groep B  -   
37 1/8 finale 29/06 - 21:00 Nummer 1 groep A - Nummer 2 groep C  -   
40 1/8 finale 30/06 - 18:00 Nummer 1 groep C - Nummer 3 groep D/E/F  -   
39 1/8 finale 30/06 - 21:00 Nummer 1 groep B - Nummer 3 groep A/D/E/F  -   
42 1/8 finale 01/07 - 18:00 Nummer 2 groep D - Nummer 2 groep E  -   
41 1/8 finale 01/07 - 21:00 Nummer 1 groep F - Nummer 3 groep A/B/C  -   
43 1/8 finale 02/07 - 18:00 Nummer 1 groep E - Nummer 3 groep A/B/C/D  -   
44 1/8 finale 02/07 - 21:00 Nummer 1 groep D - Nummer 2 groep F  -   
45 Kwartfinale 05/07 - 18:00 Winnaar wedstrijd 39 - Winnaar wedstrijd 37  -   
46 Kwartfinale 05/07 - 21:00 Winnaar wedstrijd 41 - Winnaar wedstrijd 42  -   
48 Kwartfinale 06/07 - 18:00 Winnaar wedstrijd 40 - Winnaar wedstrijd 38  -   
47 Kwartfinale 06/07 - 21:00 Winnaar wedstrijd 43 - Winnaar wedstrijd 44  -   
49 Halve finale 09/07 - 21:00 Winnaar wedstrijd 45 - Winnaar wedstrijd 46  -   
50 Halve finale 10/07 - 21:00 Winnaar wedstrijd 47 - Winnaar wedstrijd 48  -   
51 Finale 14/07 - 21:00 Winnaar wedstrijd 49 - Winnaar wedstrijd 50  -   



©2024 BHZNet.nl - Nieuws uit Biddinghuizen